САЙТИ В СИСТЕМІ UCOZ
коли якісно - не означає дорого
Неділя, 26.09.2021, 09:39


Вітаю Вас Гість | RSS
Головна Умови хостингу від UCOZ Реєстрація Вхід
Меню сайту

Доручіть створення свого сайту професіоналам!

Чому буде правильно створити свій сайт саме у нас:

1. Професійне створення сайтів.

У нашій компанії працюють професіонали, які люблять свою роботу і вкладають в неї душу.

uCoz - це SaaS платформа, що включає хостинг та систему управління сайтом. uCoz працює за принципами Web 2.0 та дозволяє створювати найскладніші проекти.

2. Ми зможемо створити дизайн сайту, який працюватиме на Вас.

Наші фахівці докладуть усі зусилля, щоб створити такий дизайн для Вашого корпоративного сайту, який працюватиме на Вас і приноситиме користь Вашій компанії.


При цьому, Ви можете бути впевнені, що ми будемо враховувати Вашу думку і працюватимемо саме на Вас, а не "для себе".

Універсальна система управління сайтом (CMS). Хостинг з необмеженим дисковим простором. Домен у будь-якій зоні

3. Розробка сайтів "під ключ".

У нас Ви отримаєте повний комплекс послуг - починаючи з допомоги при обранні доменного імені і закінчуючи наповненням Вашого інтернет сайту, а також його подальшою підтримкою та обслуговуванням.

4. Надійність і якість.

Стабільна робота серверів (uptime 99.8%). Автоматичне створення Sitemap. Резервне копіювання даних. Служба підтримки та документація.


5. Ви отримаєте гарантію на створення сайту!

Ми гарантуємо якість створених нами сайтів - а це означає, що Ви отримаєте шість місяців гарантії на розроблений нами сайт.

Замовити у нас сайт буде правильним рішенням

Ви будете задоволені співпрацею з нами!

Товариство з обмеженою відповідальністю "Юкоз Медіа", іменоване надалі "Виконавець", в особі Генерального директора Дугина Сергія Петровича, що діє на підставі Статуту, публікує ці Умови, що є публічною офертою (пропозицією) по наданню послуг розміщення інформації в мережі Інтернет і інших супутніх послуг.

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Ці Умови відповідно до статей Цивільного Кодексу України є публічною офертою (пропозицією) Виконавця на адресу фізичних і юридичних осіб, що містить істотні умови договору на надання і використання Послуг.

1.2. Повним і беззастережним акцептом справжньої оферти є будь-які дії з виконання вказаних в даній оферті умов, зокрема реєстрація в якості Клієнта Виконавця, а також інші дії, що підтверджують наміри особи користуватися Послугами.

1.3. З моменту здійснення акцепту Клієнт вважається таким, що ознайомився і погодився із цією офертою і відповідно до Цивільного Кодексу України вважається таким, що вступив з Виконавцем в договірні стосунки відповідно до цих Умов.

1.4. Обов'язки Виконавця обмежуються умовами цієї оферти, зокрема, в обов'язки Виконавця не входить надання послуг Клієнтові по наданню доступу в мережу Інтернет. Доступ до мережі Інтернет Клієнт забезпечує за свій рахунок самостійно. Також Виконавець не надає можливості прийому-передачі електронних повідомлень Клієнтом в офісі Виконавця; налаштування і/або діагностики комп'ютерного устаткування і програмного забезпечення, а також навчання Клієнта і/або співробітників Клієнта навикам роботи з програмним і апаратним забезпеченням.

1.5. Виконавець має право змінити або доповнити ці Умови у будь-який момент як з повідомленням Клієнтам, так і без нього (залежно від серйозності змін).

2. ПОНЯТТЯ І ВИЗНАЧЕННЯ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В УМОВАХ

Поняття і визначення, що використовуються в цих Умовах, мають наступне значення:

2.1. ПОСЛУГИ – послуги, що надаються Виконавцем, такі як зміст доменів та ін., пов'язані із створенням, розміщенням і підтримкою інформації Клієнтів в мережі Інтернет.

2.2. КЛІЄНТ – фізична або юридична особа, що здійснила акцепт цієї оферти.

2.3. АККАУНТ – обліковий запис, структура конкретних даних, інформації і об'єму Послуг.

3. ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ ПОСЛУГ

3.1. Всі веб-додатки можуть використовуватися на вже існуючих сайтах за допомогою посилання або впровадження в сторінки спеціального кода (з обмеженнями, вказаними в п. 8.3.3.).

3.2. На сторінках веб-додатків Виконавець може автоматично виводити комерційну рекламу у вигляді банера. Показ банера можна відключити, сплативши відповідне звільнення. Клієнтові надається можливість управляти місцеположенням і зовнішнім виглядом банера, а також визначати коло відвідувачів, яким він показується (з обмеженнями, вказаними в Панелі управління Аккаунтом).

3.3. Клієнт має можливість змінювати дизайн і код шаблонів всіх веб-додатків на свій розсуд за умови правильного відображення копірайту Виконавця (посилання на сайт http://www.ucoz.com у вигляді тексту або зображення) в більшості веб-браузерів і збереження працездатності обов'язкового рекламного банера. Система не дозволить випадково видалити код копірайту. Також на сайті має постійно бути активним банер 468*60. Виведення копірайту  і банеру можна відключити, сплативши відповідне звільнення.

3.4. Клієнт несе повну відповідальність за дії та/або бездіяльність, що привели до розголошування, втрати, крадіжки і т.п. його облікових даних і іншої інформації, що індивідуалізує Клієнта, а також за будь-які дії та/або бездіяльність третіх осіб, що використовують облікові дані Клієнта. Виконавець не несе відповідальності за вищезгадані дії Клієнта та/або третіх осіб, що використовують його облікові дані.

3.5. При використанні Послуг забороняються будь-які дії, направлені на отримання несанкціонованого доступу до ресурсів сервера Виконавця, персональних облікових і інших даних інших клієнтів, а також будь-яких інших даних, доступних через мережу Інтернет.

3.6. При використанні Послуг Клієнтові забороняється здійснювати масову розсилку електронних повідомлень комерційного, рекламного і іншого характеру, не узгоджених (не запитаних) одержувачем інформації по електронній пошті або в групи телеконференцій через технічні ресурси Виконавця ("спам"). Не розглядається як "спам" розсилка інформації з відома одержувача, при можливості відмови від підписки. Під електронними повідомленнями розуміються повідомлення електронної пошти, ICQ та інших подібних засобів особистого обміну інформацією.

3.7. Забороняється розсилка "спаму" через ресурси, що не належать Виконавцеві, в тому випадку, якщо в повідомленні вказані координати (адреса сайту, електронної пошти і так далі), підтримувані Виконавцем.

3.8. Виконавцем вводяться наступні обмеження на розміщувану інформацію ("контент"):

3.8.1. Використання послуг повинне здійснюватися Клієнтом тільки для законних цілей і законними способами з урахуванням законодавства України, РФ, Європейського союзу і США.

3.8.2. За зміст інформаційних вузлів, що створюються і підтримуються Клієнтом, несе відповідальність безпосередньо сам Клієнт. Виконавець не здійснює попереднього контролю за змістом розміщуваної та/або поширюваної Клієнтом інформації, проте коли розміщення і розповсюдження такої інформації суперечить законодавству, Виконавець має право заблокувати або видалити відповідні ресурси без попередження (у разі серйозних порушень).

3.8.3. Забороняється розміщення і розповсюдження фото- і відеоматеріалів порнографічного, вульгарного, насильницького характеру, а також будь-яких матеріалів з порушенням авторських прав або законодавства, зокрема, заклики до насильства, скидання існуючої влади, дискримінації по статевій, расовій, релігійній, національній ознакам і т. п.

3.8.4. Забороняється розміщення і розповсюдження будь-якої інформації або програмного забезпечення, яке може бути використане тільки для злому комп'ютерних систем або містить в собі комп'ютерні віруси або інші компоненти, прирівняні до них.

3.8.5. Забороняється розміщення так званих "дорвеїв" і інших форм пошукового спаму.

3.8.6. Забороняється використовувати Аккаунт тільки для зберігання файлів, не маючи активних (відвідуваних) веб-додатків («Опитування», «Міні-чат», «Статистика сайту» і «Поштові форми» не враховуються).

3.8.7. Забороняється схиляти користувачів до здійснення переходів по обов'язковій рекламі, накручувати покази/переходи по ній будь-якими іншими засобами.

3.9. Виконавець робить всі розумні зусилля, що запобігають або припиняють спроби несанкціонованого доступу до ресурсів Виконавця і Клієнта, збоїв і неполадок в устаткуванні Виконавця, проникнення шкідливих компонентів і так далі. Виконавець через специфіку устаткування і програмного забезпечення Послуги не в змозі гарантувати перманентну стовідсоткову безпомилковість роботи всієї системи. При виникненні аварійною або надзвичайно ситуації Виконавець приймає всі залежні від нього заходи для швидкої нормалізації ситуації.

3.10. Виконавець може припиняти надання Послуг на якийсь час, необхідний для проведення планово-профілактичних робіт на устаткуванні, заздалегідь повідомляючи про це Клієнтів на форумі технічної підтримки або по електронній пошті (тільки на підтверджені адреси). Дійсна редакція Угоди завжди знаходиться на сайті Виконавця за адресою: http://www.ucoz.com.

4. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН

4.1. З усіх питань, що не регулюються цією офертою, а також при вирішенні суперечок, що виникли в процесі її виконання, Сторони керуються чинним законодавством РФ. У разі неможливості вирішення сторонами суперечки в претензійному порядку, вона підлягає вирішенню в суді м. Москви відповідно до чинного законодавства РФ.

4.2. Клієнт несе відповідальність за будь-яких свої дії та/або бездіяльність, як умисні, так і ненавмисні, а також за будь-які дії та/або бездіяльність осіб, що використовують його облікові дані, пов'язані з розміщенням та/або розповсюдженням інформації в мережі Інтернет, отриманням за допомогою використання ресурсів Виконавця доступу до ресурсів третіх осіб, які спричинили та/або можуть спричинити порушення будь-якого законодавства РФ, Євросоюзу або США, а також за будь-який збиток, заподіяний вищезгаданими діями та/або бездіяльністю Виконавцеві, третім особам і етичним засадам суспільства. Виконавець не несе відповідальності за такі дії та/або бездіяльність Клієнта або осіб, що використовують його облікові дані, а також наслідки таких дій та/або бездіяльності.

4.3. Виконавець не несе відповідальності за збиток, понесений Клієнтом та/або третіми особами через розголошення, втрати, крадіжки та ін. Клієнтом своїх облікових даних.

4.4. Клієнт несе відповідальність за будь-які неправомірні дії та/або бездіяльність Клієнта та/або осіб, що використовують його облікові дані, що призвели до спричинення будь-якої шкоди Виконавцеві, включаючи втрату ділової репутації, і відшкодовує Виконавцеві збитки.

4.5. Виконавець не відшкодовує Клієнтові збитки (включаючи упущену вигоду), понесені Клієнтом в період використання або не використання ресурсів і Послуг Виконавця.

4.6. Виконавець не несе відповідальності за неналежне функціонування мережі Інтернет, її частин або за якість ліній зв'язку, що не мають відношення до власних ресурсів Виконавця, і за їх доступність для Клієнта, а також не несе відповідальності за зміну властивостей, функцій і якості Послуг, що надаються Клієнтові, якщо такі зміни пов'язані з функціонуванням мережі Інтернет як на власних ресурсах Виконавця, так і за їх межами.

4.7. Клієнт несе всі ризики, зв'язані з використанням мережі Інтернет через ресурси та/або Послуги Виконавця. Виконавець не несе відповідальності за якість, правомірність, придатність для конкретної мети будь-яких товарів, робіт, послуг, що запрошуються та/або отримуються шляхом використання мережі Інтернет, зокрема у разі їх розміщення на сервері Виконавця (за винятком Послуг, що надаються Виконавцем).

4.8. Виконавець несе відповідальність перед Клієнтом тільки в межах сплачених, але не наданих Послуг. Виконавець не несе перед Клієнтом фінансової відповідальності і не повертає Клієнтові сплачені за даною угодою грошові кошти, у випадку якщо Послуги не були надані з вини Клієнта, зокрема, унаслідок порушення справжніх Умов.

4.9. У випадку, якщо належне виконання сторонами справжніх Умов неможливе через об'єктивні причини, які Сторони не могли ні передбачати, ні запобігти (стихійні лиха, зміни поточного законодавства РФ, дії органів державної влади і управління, військові дії всіх видів і т. д.), жодна із сторін не має права вимагати від іншої сторони відшкодування заподіяних неналежним виконанням або невиконанням цього договору збитків (включаючи упущену вигоду).

5. ВИДАЛЕННЯ АККАУНТА

5.1. Виконавець має право на видалення Аккаунта у випадках, порядку і на умовах, передбачених цими Умовами.

5.2. Видалення Аккаунта означає неможливість доступу Клієнта до панелі управління Аккаунтом і неможливість використання Послуг в рамках відповідного Аккаунта.

5.3. Видалення Аккаунта здійснюється Виконавцем в наступних випадках.

5.3.1. За бажанням Клієнта, в автоматичному режимі через Панель управління Аккаунтом.

5.3.2. У разі багатократного або серйозного порушення Клієнтом Аккаунта цих Умов. До серйозних порушень, зокрема, відносяться:
  • заклики до насильства, а також національної, расової, релігійної і статевої дискримінації (зокрема, виправдання тероризму);
  • дитяча порнографія і еротика (будь-які матеріали, що порушують права дітей), зображення або відеоматеріали зі сценами насильства;
  • заклики до скидання діючою влади;
  • використання "спаму" для реклами свого сайту, створення "дорвеїв";
  • все, що суперечить кримінальному кодексу РФ;
  • діяльність, направлена на підрив репутації Виконавця або його можливостей по наданню Послуг.

5.3.3. У разі визнання Аккаунта покинутим. Приводом для цього є відсутність відвідуваності всіх інтерактивних веб-додатків (не враховується активність "Поштових форм", "Міні-чату", "Опитувань" і "Статистики сайту"), а також входів в Панель управління протягом мінімум 40 днів. Наявність чинної сплаченої послуги гарантує, що Аккаунт не буде визнаний покинутим.

5.4. У разі видалення Аккаунта унаслідок серйозного порушення, засоби за сплачені Послуги не повертаються, а витрачаються на усунення наслідків порушення, зокрема, на компенсацію збитку, понесеного Виконавцем.

9. ІНШІ УМОВИ

9.1. Виконавець має право при необхідності залучати для надання Послуг третіх осіб, що мають відповідні ліцензії.

9.2. Найменування і нумерація статей цієї оферти приведені для зручності прочитання і не мають значення при тлумаченні цих Умов.

9.3. У випадку, якщо який-небудь пункт даних Умов виявиться таким, що не підлягає буквальному виконанню, він тлумачиться відповідно до чинного законодавства РФ з урахуванням первинних інтересів Сторін, частина Умов, що при цьому залишилася, продовжує діяти повною мірою.

9.4. Ці Умови складені відповідно до Цивільного кодексу Російської Федерації.

ПРАВА І ОБОВ'ЯЗКИ КЛІЄНТА

4.1. Клієнт зобов'язується:

4.1.1. Безумовно виконувати справжні Умови і стежити за змінами і доповненнями в них і Додатках до них, публікованих на web-сайті Виконавця (http://www.ucoz.com).

4.1.2. Використовувати Послуги і розміщувати інформацію в рамках використання Послуг за даною угодою тільки відповідно до вимог чинного законодавства РФ, Євросоюзу і США. Не розміщувати на технічних ресурсах Виконавця програмне забезпечення і інформацію, заборонені до зберігання, використання та/або розповсюдження, або обмежені в зберіганні, використанні та/або розповсюдженні згідно згаданим законодавствам.

4.1.3. Не завдавати збитку програмній оболонці, технічним і програмним засобам, вузловим машинам Виконавця і третіх осіб.

4.1.4. Дотримуватися авторських прав на програмне забезпечення і документацію, що надаються Виконавцем та/або третіми особами.

4.1.5. Дотримуватися конфіденційності своїх облікових даних і вживати заходів, направлених на їх захист від втрати, крадіжки, пошкодження і т. п.

4.1.6. Не приховувати зображення копірайту Виконавця із сторінок веб-додатків і не перешкоджати показу автоматичного рекламного банера будь-якими способами.

4.1.7. Не схиляти користувачів до здійснення переходів по обов'язковій рекламі, не накручувати покази/переходи по ній іншими засобами.

4.1.8. Виконувати в повному об'ємі інші зобов'язання, передбачені цим договором.

4.2. Клієнт самостійно визначає необхідність і варіант ослаблення обмежень Послуг, що надаються йому, шляхом вибору і оплати відповідного пакету відповідно до справжніх Умов і інструкцій системи "Юкоз".

5. ПРАВА І ОБОВ'ЯЗКИ ВИКОНАВЦЯ

5.1. Виконавець зобов'язується:

5.1.1. Забезпечувати надання Послуг в об'ємі, відповідному сумі оплати Клієнтом за Послуги, відповідно до справжніх Умов, цілодобово 7 днів в тиждень, включаючи вихідні і святкові дні.

5.1.2. Вести облік оплати Клієнтом платних Послуг.

5.1.3. Дотримувати конфіденційність облікових даних Клієнта. Виконавець має доступ до інформації Клієнта в цілях технічного забезпечення Послуг, а також має право на доступ до такої інформації у випадках отримання претензій від третіх осіб, що стосуються протизаконних та/або шкідливих, а також інших дій Клієнта, що завдають шкоди Виконавцеві та/або третім особам. Виконавець має право повідомити вищезгадані дані тільки компетентним державним органам у випадках, передбачених чинним законодавством РФ.

Резервне копіювання даних Клієнта в цілях запобігання втраті інформації не є порушенням конфіденційності інформації Клієнта.

5.2. Виконавець має право:

5.2.1. Припиняти надання Послуг для проведення необхідних планових профілактичних і ремонтних робіт на технічних ресурсах Виконавця, а також позапланових робіт в аварійних ситуаціях. Повідомлення про виконання вищезгаданих робіт, що спричиняють за собою припинення в наданні Послуг, публікується Виконавцем на своєму web-сайті (форумі технічної підтримки) з вказівкою приблизної тривалості таких робіт (за винятком аварійних ситуацій, коли інформація про припинення в наданні Послуг публікується Виконавцем в міру можливості).

5.2.2. Переривати надання Послуг, якщо це, зокрема, обумовлено неможливістю використання інформаційно-транспортних каналів, що не є власними ресурсами Виконавця, або дією та/або бездіяльністю третіх осіб, якщо це безпосередньо впливає на надання Послуг за даною угодою, зокрема при аварійній ситуації. Виконавець не несе відповідальності перед Клієнтом і не відшкодовує Клієнтові збитки, що виникли або можуть виникнути у Клієнта у зв'язку із затримками, перебоями в роботі і неможливістю повноцінного використання ресурсів і Послуг Виконавця, що виникли з вищеперелічених причин.

Пошук

Архів записів

Календар
«  Вересень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

АBEL Copyright © 2021:
Створення, розкрутка сайтів. Заробіток для вебмайстерів, відвідувачі для сайту, обмін посиланнями, банерами і статтями
Хостинг від uCoz